TRANSPORT I SPEDYCJA

Transport i spedycja międzynarodowa

Nasza firma zajmuje się transportem i spedycją na terenie Polski oraz całej Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu tego typu usług, bogato wyposażonemu taborowi samochodów oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, nawet najtrudniejszym zleceniom. Specjalizujemy się w wykonywaniu expressowych usług transportowych Polska-Italia-Polska.

Pracownicy naszej firmy są w pełni profesjonalni i posiadają bogate doświadczenie w świadczeniu expressowych usług transportowych zarówno do odbiorców krajowych, jak i międzynarodowych. Większość z nich może się pochwalić znajomością języków obcych (m.in. angielskiego i włoskiego). Mają także wszelkie niezbędne kwalifikacje, aby wykonywać kompleksowe usługi związane ze spedycją.

Nasz tabor samochodowy składa się z pojazdów o DMC do 3,5 tony (20cbm) i 9 miejscami paletowymi. Wszystkie samochody są wyposażone w system monitoringu GPS, dzięki któremu jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować trasę przejazdu. Posiadamy także wolną przestrzeń magazynową w bardzo konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!